איך לדעת האם את זקוקה לשירות הסטייליסטית?

בגדול, רק את יודעת למה את זקוקה ולמה לא.

ובכל זאת, לאור מודעות יחסית נמוכה וקיום מיתוסים רבים בתחום שלי (למשל, שסטיילינג זה משהו רק לסלבס ולפוליטיקאים) אני רוצה לתאר כאן כמה גישות שונות של נשים שונות או כמה מצבים.

 

המרוצה
אישה שמתלבשת איך שנוח לה, לא מתעסקת בזה ולא מתעניינת כלל בתחום, ומרגישה מצוין עם עצמה ועם החיים שלה.
זוהי אישה שלא צריכה כנראה שירותי הסטיילינג. היא אוהבת את מה שיש לה ולא מרגישה שום צורך להשקיע בתחום זה או לעשות שם שינוי כלשהו.

 

המתלבטת
אישה המנסה להשקיע, מבררת, קונה, ועושה מאמץ לשלב ולהרכיב לוקים שונים.
היא לא תמיד מרוצה ממה שיוצא לה, הרבה פעמים הבגדים שהיא קנתה נתקעים בארון, אך יחד עם זאת יש לה גם הצלחות.

יש לה כמה לוקים שהיא אוהבת, אך לא מספיק והרבה פעמים היא מוצאת את עצמה בבוקר עומדת מול הארון בניסיון למצוא משהו מעניין, שונה, מגניב. ובסוף לובשת את אותו שילוב מוכר, בטוח, בדוק. היא הייתה רוצה שינוי, אך מצד שני היא גם אוהבת את מה שהיא כבר בנתה והשיגה ולא מוכנה לשינוי דרסטי למדי.

 

הנושאת
אישה שלא השקיעה המון זמן במלתחה ובמראה החיצוני. היא לא אוהבת כלל את המלתחה, מתלבשת בבגדים ניטרליים ונוחים (לרוב פעמים טייץ וחולצה ארוכה או גינס וחולצת T) ונמנעת לעתים להסתכל במראה, כי היא ממש לא אוהבת את מה שהיא רואה שם. היא מוכנה לזרוק את הכל ולקנות הכל מחדש.

 

המגינבה
המגניבה אוהבת את המלתחה שלה, יש לה הרבה שילובים מוצלחים, היא יודעת להתאים בגדים, מודעת לחשיבות האקססוריז ויודעת להתאים אותם.

יש לה ידע בסיסי בסטיילינג. יחד עם זאת, היא לא תמיד בטוחה בבחירות שלה, הבחירות שלה אינטואיטיביות ולמרות שהאינטואיציה שלה טובה. למרות זאת עדיין לפעמים יש לה “פיספוסים” בגדים שנקנו בהתלהבות והתבררו בסוף כלא מתאימים ולא מחמיאים היא הייתה רוצה מלתחה יותר מדויקת וגם יותר מיוחדת כדי לשדרג את המראה שלה לרמה חדשה.

 

הסטייליססטית
הסטייליסטית אוהבת בגדים ומשקיעה בהם, היא מעלה לוקים בפייסבוק ומחפשת בגדים באתרי אינטרנט שונים, אך היא בטוחה שהיא יודעת בדיוק מה ללבוש, שאף אחד לא צריך להגיד לה וזה עניינה הפרטי בלבד. היא חושבת שכל הכללים רק מגבילים נשים ונוצרו כדי להגביל והיא משוכנעת שהיא יכולה להיראות נפלא בכל בגד שתרצה, רק בזכות העבודה שהיא אוהבת אותו. הסטייליסטית לא רוצה לשמוע על סטיילינג מכוון שמבחינתה היא הסטייליסטית לעצמה. וגם היא כנראה לא צריכה שירותי סטיילינג.

שתפי את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד פוסטים בנושא הזה

מוזמנת לעקוב אחרי

אהבת? עשי לי לייק

המדע של היופי

שיעור במתנה מתוך הקורס
'סטיילינג למבנה גוף'
הרשמה בחינם

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן